Головна сторінка

25.11-10.12. - дата традиційного, щорічного долучення закладу до Міжнародної акції "16 днів проти насильства".

Соціально-психологічною службою були розроблені заходи, що охоплювали всіх учасників освітнього процесу в садочку.

Взаємодія з дітьми стосувалася розширення та закріплення знань про свої права, про особисті кордони. Діти переглядали серії відеороликів: "Мої правила безпеки", "Кричи! Біжи! Розкажи!", "Безпечні та небезпечні дотики", комунікували, моделювали.

Особливою атмосферою були наповнені заняття "Скринька милосердя"(до Дня волонтера). Діти поринули у світ добра та гарних вчинків. З ніжністю розповідали про свої родини та малювали їх.

Батьки отримали консультативну допомогу з тем: "Насильство в сім'ї не злочин. Ламаємо стереотипи," "Батьки - дзеркало дитини". Дізналися, як навчити свою дитину непомітно показати сигнал про допомогу. Отримали поради "Навчіть свою дитину правила "тут мене не торкатися". Вели діалог анонімно, використовуючи "скриньку довіри".

Робота з педагогами здійснювалася в напрямку набуття практичних навичок для підтримки дітей з ПТСР, спілкування щодо видів та ознак насилля. Колеги актуалізували свої знання щодо роботи з дітьми, які проявляють агресію, отримали підбірку корисних посилань з теми "Насилля в сім'ї"







Соціально - псохологічна служба  взяла участь в "VII Полтавському обласному фестивалі соціально-психологічних практик - 2022" в онлайн-форматі. На цьому майданчику для обміну досвідом працівниками психологічної служби Полтавської області представили майстер-клас "Психологічна допомога дітям у закладі дошкільної освіти з використанням методики "Лялька як персона". Представлена практика викликала жваве обговорення та запитання від колег.







Висловлюємо щиру подяку колективу, сім'ям вихованців ЗДО я/с "Ромашка" активну участь у щорічній благодійній акції "Коробка щастя" . Дякуємо, що не залишилися осторонь дітей з сімей, що потрапили в скрутні життєві обставини та стали новорічними чарівниками для них.


          






Стартувала Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

З 25.11.2021 психологічна служба нашого закладу розпочала проводити заплановані заходи для дітей, педагогів та батьків.
Проведено заняття з використанням ляльки - персони "Що робити, коли тебе ображають дорослі?"



Перегляд відеороликів дітьми середнього та старшого дошкільного віку "Конвенція ООН у мультфільмах"







Перегляд відео "Мої правила безпеки. Біжи! Кричи! Розкажи!", "Безпечні та небезпечні дотики"




Проведення акції у 2020 - 2021 н.р.
Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства". Мета акції - привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім"ї, жорстокого поводження з дітьми, захисту прав жінок. Традиційно наш заклад активно приєднується до цієї кампанії. Цьогоріч практичним психологом Найдьон Т.В. і соціальним педагогом Корячка А.В. розроблені заходи, що мотивують, долучають до взаємодії та просвітництва вихованців, їхніх батьків, наших педагогів. Дата початку акції є символічною - в Міжнародний день боротьби з насильством проти жінок. Всю важливість і потрібність змісту сьогоднішньої теми наші вихователі, спеціалісти адаптували до віку своїх вихованців. Дівчатка сьогодні були в головних "дівчачих" ролях. Хлопчики проявляли до них найкращі мужні якості - захищали, допомагали, оберігали, дарували компліменти.





2-3 березня 2019р. ДНЗ «Ромашка» долучився до всеукраїнського просвітницько-виховного проекту спрямованого на формування у дітей гуманного та відповідального ставлення до тварин. В групах пройшли цікаві, яскраві за емоціями заняття доброти. Також  організовано акцію «Щаслива лапа», в результаті якої зібрано 35 кг круп та сухого корму, який передано полтавському притулку для тварин «Барбоскін». Активними та небайдужими були і діти, їхні батьки,і члени колективу закладу



                                           Проведення акції 2019 - 2020 н.р.
   У рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства", соціальним педагогом  проведено семінар - практикум для педагогів "Запобігання фізичному та психологічному насильству в сім'ї". 
    Метою якого -  ознайомлення педагогів із формами насильницького поводження з дитиною в сім'ї; актуалізувати вміння аналізувати можливі причини та наслідки таких дій;  напрацювати рекомендації, як потрібно діяти , якщо виявлено явні ознаки насильницького поводження з дитиною в сім'ї.






Комментариев нет:

Отправить комментарий